Prostowanie true-keratin

Moda na lśniące, zdrowe, naturalne włosy trwa. Dzięki kuracji keratynowej efekt ten można uzyskać w ciągu dwóch godzin.

Kuracja Global Keratin została opracowana dla osób, które mają włosy nieujarzmione, zniszczone i puszące się to zabieg oparty o keratyne, łagodny dla włosów, poprawia ich stan, odbudowuje strukturę i odporność, głęboko odżywia i wzmacnia. Ponadto uodpornia włosy na warunki pogodowe oraz przeciwdziała efektom wilgoci. Terapia nadaje włosom bardzo naturalny wygląd, stają się gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące.

Na terapii Global Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemia. Właściwie, im włosy bardziej zniszczone, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie.

Natychmiastowy rezultat to miękkość i połysk. Efektem kuracji są grubsze, zdrowsze, błyszczące, łatwe w układaniu włosy. Zostaje całkowicie wyeliminowane puszenie się i kręcenie się włosów. Kuracja skracająca czas poświęcany na modelowanie, nie potrzeba również używać prostownicy ani suszarki.

Terapia Global Keratin jest bezpieczniejsza niż ciągłe prostowanie włosów. Może być także zastosowana równolegle do poprzedniej terapii poprawiając stan włosów przy każdej kolejnej aplikacji. Kuracja oparta jest na składnikach naturalnych, organicznych oraz bio-aktywnych i nie zawiera formaldehydów.

Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty będą widoczne natychmiast po zastosowaniu kuracji. Koszmary z układem włosów to już przeszłość.

Comments are closed.