Mezo-odmładzanie

MEZO-ODMŁADZANIE to zabiegi kosmetyczne, polegające na połączeniu mikronakłuwania skóry z pielęgnacją aktywnymi preparatami anti-aging. Są odpowiednie dla każdego typu skóry, a szczególnie polecane do skóry dojrzałej z wyraźnymi objawami starzenia się, takimi jak zmarszczki, pogorszenie owalu twarzy, utrata młodzieńczej jędrności, elastyczności i kolorytu.

Zabiegi są bezpieczne i skuteczne, dają szybkie i spektakularne efekty:
? wygładzenie zmarszczek i bruzd
? poprawę jędrności, struktury skóry i owalu twarzy
? zmniejszenie widoczności blizn, m.in. potrądzikowych oraz rozstępów skórnych
? nadaje cerze świeży, promienny wygląd

Już po pierwszej sesji pojawia się uczucie, że skóra „pracuje”. Jest lepiej napięta, gładsza i wygląda świeżo. Odpowiedni dobór długości igieł zapewnia bezpieczeństwo w gabinecie kosmetycznym i nie powoduje naruszenia naczyń krwionośnych, przez co zaczerwienienie skóry jest bardzo krótkie lub w ogóle nie występuje.

Jak działa mikronakłuwanie?

Mikronakłuwanie za pomocą Mezorollera DMN (Dermal-Micro-Needling) uruchamia szereg naturalnych procesów regeneracyjnych w głębszych warstwach skóry, prowadzących do uwalniania czynników wzrostu, biorących udział w procesie gojenia ran i pobudzenia aktywności fibroblastów. Prowadzi to do zwiększonej syntezy elementów strukturalnych skóry, m.in. kolagenu i elastyny. Jednocześnie mikronakłuwanie wielokrotnie zwiększa przenikanie składników aktywnych, zawartych w aplikowanych w czasie zabiegu kosmetykach. Daje to w rezultacie spektakularne efekty działania, nieosiągalne przy tradycyjnym stosowaniu kosmetyków. Technika ta jest podobna do znanego w medycynie estetycznej zabiegu mezoterapii.

Przeciwwskazania :

-alergia
-ciąża, okres karmienia piersią
-cukrzyca
-stany zapalne na skórze, opryszczka
-skóra źle tolerująca iniekcje
-choroba nowotworowa
-stosowanie leków przeciwkrzepliwych

Zabieg wykonuje sie w serii: 5-6 zabiegów raz w tygodniu

Comments are closed.