Redless u line

REDLESS U LINE- naprawczo-łagodzący zabieg z witaminą U

Doskonały zabieg dla cery wrażliwej, dotkniętej trądzikiem różowatym, skłonnej do alergii i pękających naczynek. Delikatny zabieg mający na celu wzmocnienie płaszcza hydrolipidowego naskórka oraz złagodzenie dolegliwości.

Wskazaniem do zabiegu jest mała odporność skory na działania czynników zewnętrznych, wrażliwa cera podatna na uczulenia oraz niewystarczające nawilżenie. Po zabiegu skóra jest idealnie nawilżona i zregenerowana. Twarz zyskuje także ochronną barierę a zaczerwienienia są widocznie zmniejszone..

Produkty tej linii stanowią kompozycję optymalnie dobranych substancji biologicznie czynnych o udowodnionym działaniu. Stosowane kolejno po sobie układają się zatem w idealny zabieg pielęgnacyjny dla skór nadreaktywnych, wrażliwych, borykających się z problemem  trądziku różowatego.

O skuteczności działania produktów decydują składniki aktywne:

Ambora –  ekstrakt z ambory pochodzący z Madagaskaru ma działanie prewencyjne.  Dzięki wyjątkowemu bogactwu rutyny oraz epikatechiny pobudza angiogenezę, zaś istniejące już naczynka krwionośne wzmacnia- minimalizując ryzyko pojawienia się teleangiektazji. Dodatkowo wykazuje działanie przeciwzapalne, chroni przed podrażnieniami wywołanymi promieniowaniem UV.

Witamina U -  jest niezastąpiona w minimalizowaniu widocznych i trwałych podrażnienień. To pochodna metioniny, wyizolowana z kapusty. Jej działanie wynika z właściwości przeciwhistaminowych, hamuje kaskadę reakcji zapalnych, ponad trzykrotnie przyspiesza tempo regeneracji uszkodzonej skóry.

Comments are closed.